Partneri
text_powered
Danfoss A/S - Izveidots Dānijā globāls uzņēmums, kas šobrīd ir viena no vadošajām kompānijām pasaulē, mehānisko un elektronisko sastāvdaļu ražošanā dažādām nozarēm ka arī pētniecības un attīstības jomā.
Aplisens ir viens no vadošajiem ražotājiem augstas kvalitātes procesa kontrolaparatūras spiediena, temperatūras, līmeņa un plūsmas mērīšanai.

Limatherm Sensor Sp. z o.o. piedāvā visaugstākās kvalitātes temperatūras sensorus.

PR electronics ir uzticams partneris procesa un rūpnīcas automatizācijas nozarē procesa un signāla kontroles ziņā.

Vacon virza aizraušanās attīstīt, ražot un pārdot labākos maiņstrāvas piedziņas diskus un invertorus pasaulē.
Balluff GmbH iir pasaules līderis un viens no efektīvākajiem ražotājiem elektronisko un mehānisko sensoru tehnoloģiju jomā.
Rūpniecības sektorā, Siemens ir viens no pasaules vadošajiem piegādātājiem un Interautomatika pārstāv viņa plūsmas mērīšanas preču grupu.
ITEC srl. - nerūsējošā tērauda spiediena mērinstrumentu ražotājs no Itālijas.
GfG ir pasaules līderis gāzes brīdināšanas un mērīšanas tehnoloģiju jomā un specializējas augstas kvalitātes, stabilu un drošu gāzes brīdināšanas sistēmu un sensoru izstrādē un ražošanā.
Gas Data Ltd projektē un ražo plašu pārnēsājamo un fiksēto gāzu analīzes instrumentu klāstu dažādiem lietojumiem.
KIMO projektē un ražo instrumentus gaisa parametru uzraudzībai un apreķināšanai.
Simex - rūpnieciskās automatizācijas iekārtu ražotājs un piegādātājs - rādītāji un regulatori, datu ieraksta sistēmas, skaitītāji un utt
WaterSam GmbH & Co. KG ir automatizēto paraugu ņēmēju un monitoringa staciju vadošais ražotājs. https://www.watersam.com/
WTW ir daļa no Xylem Group, kas ir noteikts ar mērķi sniegt ieguldījumu, lai uzlabotu ūdens resursu apsaimniekošanu pasaulē ar inovatīvu risinājumu un tehnoloģiju palidzību.
FineTek nodrošina kompleksus instrumentu risinājumus līmeņa mērīšanai.

Hycontrol piedāvā visplašāko ražošanas nozares līmeņa mērīšanas aprīkojumu un tehnoloģijas.

ControlAir ir pasaulē vadošais  pneimatisku un elektro pneimatisku precizitātes kontroles produktu ražošanā automatizētām ražošanas iekārtām.

E Instruments starptautisks ražotājs ar pilnu inovatīvu tehnisko risinājumu klāstu, kas aptver iekšdedzes tipa gāzes analizatorus, emisijas analizatorus, iekštelpu gaisa kvalitātes kontrollerus un kalibrēšanas iekārtas.

IDEM piedāvā plašu drošības slēdžu klāstu moderniem un ekonomiski efektīviem iekārtu drošības risinājumiem.
MJK Automation A/S ir mērīšanas un kontroles iekārtu ražotājs ūdens darbiem, notekūdeņiem un rūpniecībai visā pasaulē.
MAC3 ir pasaules līderis līmeņa kontroles piederumu projektēšanā un ražošanā  ar visplašāko pludiņu slēdžu klāstu, un ūdens sistēmās automatizācijai.
Sintrol - viens no pasaules lielākajiem putekļu monitoru ražotājiem, kas piegādā plašu daļiņu mērierīču klāstu.
Aneolia ir Francijas uzņēmums, kas specializējas gāzes instrumentu ražošanā iepakojuma kontrolei.
Fox Thermal Instruments piedāvā plašu uzticamu, precīzu un pilnās funkcionalitātes plūsmas mērītāju klāstu.
Global Water ir instrumentu sistēmu, kas kalpo ūdens, kanalizācijai un vides aizsardzībai, ražotājs izplatītājs un integrators.
Wess Global, INC. ražo līmeņa, plūsmas, un vides mērinstrumentus, kurus izmanto ūdens un notekūdeņu, ķīmijas, rafinēšanas, tērauda, pārtikas un dzērienu ražošanas nozarēs, uc.

GDS Technologies specializējas dažādos gāzes noteikšanas aspektos un ir vadošais piegādātājs augstas klases instrumentu gāzes noteikšanai komerciālai, mazumtirdzniecības un rūpniecības nozarēm.

Hamilton pesaulē asociējās ar bezkompromisa kvalitāti precīzā šķidruma mērīšanā un analītiskiem produktiem kā arī pilnībā automatizētiem analītiskiem procesiem